لطفا صبر کنید...

شرایط و قوانین مدرسین و فروشندگان

شرایط و قوانین مدرسین و فروشندگان

مدرسین و فروشندگان در جامعه الکترولرن دارای شرایط و قوانین خاصی می باشند که فعالیت در سایت آموزشی الکترولرن به منزله پذیرش کلیه این شرایط و قوانین می باشد. اگر تمایل دارید در سایت بزرگ الکترولرن به عنوان فروشنده و مدرس فعالیت داشته و کسب درامد اینترنتی داشته باشید. لازم است تمامی بند های این بخش را به طور کامل مطالعه کنید. جهت مطالعه شرایط و قوانین عمومی خرید از الکترولرن می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

ابتدا کمال تشکر را داریم از شما که الکترولرن را برای کسب و کار اینترنتی و اشتراک اندوخته های خود انتخاب کرده اید.

ما شرایطی را بر اساس سایت های کاری خود در نظر گرفته ایم که مدرسین بدون مشکل بتوانند از خدمات وب سایت آموزشی الکترولرن استفاده کنند. پیشنهاد می کنیم این بخش را به طور کامل مطالعه کنید.

یکی روش های کسب و کار و شغل ایده آل فعالیت در اینترنت و کسب و کار اینترنتی می باشد. و اما یک تجارت و کسب درآمد ایده عال از دید بزرگان این عرصه :  محصول با کیفیتی تولید کنید و همواره برای محصول خود خدمات پس از فروش ارائه کنید و در صورت نیاز محصولات خود را بروز نگه داید. یک بار محصول خود را تولید کرده و برای همیشه بفروشید.

شرایط و قوانین تبدیل شدن به مدرس و فروشندگی

 • در صورت تبدیل شدن به فروشنده یعنی شما تمامی بندهای این بخش را مطالعه کرده و آنها را پذیرفته اید.
 • الکترولرن صرفا یک رابط بین مدرس و دانشجو ( مشتری و فروشنده ) می باشد.
 • محصولات و دوره های ارسالی شما بعد از ارسال از طریق بخش ارسال محصول توسط کارشناسان به طور کامل بررسی خواهند شد و در صورت نداشتن هیچ نقص و عیبی محصول شما تایید شده رو روی سایت قرار خواهد گرفت. در صورت مشکل دار بودن محصول شما تایید نشده و درخواست رفع مشکل از جانب کارشناسان برای شما ارسال خواهد شد تا محصول خود را رفع نقص کرده و مجددا جهت بازبینی ارسال کنید.
 • هر مدرسی فقط می تواند دوره ها و آموزش های تولید شده توسط خودش را به فروش برساند و هیچ فروشنده ای حق فروش محصول سایر افراد را ندارد. در صورت مشاهده فروش محصول متوقف شده و در صورت داشتن فروش مبلغ درآمد محصول مورد نظر از حساب مدرس کسر خواهد شد.
 • تنها محصولاتی تایید می شوند که با اصالت بوده و تمامی نکات لازم مربوط به تولید فیلم آموزشی در الکترولرن را رعایت کرده باشند.
 • در صد مشارکت در فروش وب سایت الکترولرن ثابت نخواهد بود. اما به صورت پیش فرض الکترولرن 80 درصد فروش را برای مدرس در نظر میگیرد و فقط 20 درصد آن را برای خود و سایر بخش های مربوط به بازاریابی و .... برمیدارد. مدرسینی که فروش بیشتری داشته باشند به مراتب درصد کمتری از درآمد ها کسر خواهد شد. به فرض مثال ممکن است دوره های آموزش یک مدرس فروش خیلی زیادی داشته باشد , در این صورت حداقل حق مشارکت کسری از درامد این مدرس فقط 5 درصد خواهد بود که این 5 درصد صرفا برای بازاریابی و تبلیغات می باشد و الکترولرن هیچ هزینه ای را در فروش های این مدرس برای خود در نظر نمیگیرد. در این صورت چیزی حدود 95 درصد فروش برای مدرس و فروشنده محصول خواهد بود. این روش همکاری در فروش در هیچ کجای جهان وجود ندارد. الکترولرن با این روش از مدرسین خبره و حرفه ای می کند تا درآمد بیشتری داشته باشند.
 • دوره های آموزشی شما باید فقط در وب سایت الکترولرن ارائه شوند و فروش محصولات در سایر سایت ها سبب کاهش درصد مشارکت مدرس خواهد شد. در صورت فروش محصول در سایر وب سایت ها درصد مشارکت مدرس به 60 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و 40 درصد از فروش برای الکترولرن خواهد بود.
 • پس از ثبت نام در سایت الکترولرن یک پنل کاملا حرفه ای در اختیار شما قرار خواهد گرفت که از طریق این پنل می توانید محصول خود را جهت فروش روی سایت ارسال کنید. از طریق این پنل شما به کلیه محصولات , دیدگاهها , تیکت ها , میانگین فروش و ... دسترسی کامل خواهید داشت.
 • بخشی در پنل کاربری مدرس در نظر گرفته شده تا مدرس نحوه ارائه پشتیبانی به مشتریان خود را مشخص کند. لازم است این بخش را در سریع ترین زمان ممکن تکمیل کرده تا مشکلی در نحوه ارائه خدمات شما پیش نیاید.
 • هر محصول می تواند برای خود پشتیبانی مجزایی داشته باشد که ما برای این منظور در زمان ارسال محصول گزینه ای را در نظر گرفته ایم که مدرس مشخص کند. که ایا این محصول را پشتیبانی می کند یا نه ؟ . با مشخحص کردن این بخش مشتریان شما مطلع خواهند شد که دوره آموزشی شما دارای پشتیبانی پس از فروش هست یا خیر.
 • در صورت مشخص کردن پشتیبانی اگر محصول مدرس دارای پشتیبانی باشد. مدرس موظف است طبق قوانینی که در بند 9 به آن اشاره شد به مشتریان خود خدمات پس از فروش ارائه دهد.
 • کلیه موارد مربوط به خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان از طریق سیستم تیکتینگ الکترولرن صورت خواهد گرفت. در صورت پاسخگویی به مشتریان با استفاده از سایر روش ها خلاف قوانین الکترلرن بوده و مدرس برخورد خواهد شد.
 • در صورت وجود هر گونه عیب و نقصی در دوره های آموزشی , مدرس موظف است تا مشکلات لازم را برطرف کند و در صورت نیاز بخش های معیوب را مجددا ضبط کند.
 • الکترولرن این اطمینان را به مدرسین عزیز میدهد که از محصولات با کیفیت و حرفه ای با تمام قدرت حمایت خواهد کرد.
 • مدرس و فروشنده دروه های آموزشی موظف است در صورت نیاز هر چند وقت یکبار محصول خود را بروزرسانی کرده و دروه های بروز شده را در اختیار مشتریان و خریداران جدید قرار دهد. این امر یکی از روش های افزایش فروش در جهان می باشد.
 • قیمت دروه آموزشی ارسالی توسط مدرس پیشنهاد داده می شود. به این شکل که شما در زمان ارسال محصول در بخش مربوط به پیشنهاد قیمت می توانید یک قیمت مناسب برای محصول خود در نظر بگیرید. این قیمت فقط یک پیشنهاد از جانب فروشنده می باشد. کارشناسان الکترولرن می توانند بر اساس کیفیت دوره آموزشی و رنج قیمت بازار فیلم های آموزشی قیمت را به دلخوه خود و بر اساس استاندارد ها رواشناسی قیمت تغییر دهد. در صورت انتخاب قیمت مناسب , قیمت پیشنهادی مدرس برای محصول در نظر گرفته میشود و در این غیر اینصورت کارشناسان بخش روانشانسی قیمت در الکرترولرن بهترین قیمت را برای محصول و دوره اموزشی در نظر خواهند گرفت.
 • هر محصولی باید دارای توضیحات لازم مربوط به خودش باشد. در بخش ارسال محصول در باکس توضیحات محصول مدرس باید توضیحات کامل و شیوا در رابطه با دوره خود را قرار دهد. این توضیحات تاثیر بسیار خوبی می تواند در فروش آموزش شما داشته باشد. در صورت آشنایی با مباحث بهینه سازی و سئو می توانید یک محتوای کاملا حرفه ای و سئو شده جهت بازبینی ارسال کنید. در صورت عدم آشنایی با این موضوع کارشناسان بخش بهینه سازی الکترولرن سئو محتوای محصول ارسالی شما را انجام خواهد داد.
 • در بخش سرفصل ها لازم است برای دوره خود بهترین سرفصل ها را در نظر بگیرید . چرا که یکی از مهم ترین و اساسی ترین بخش ها در فروش محصول شما می باشد. در صورتی که قصد تولید فیلم آموزشی دارید ابتدا به طور کامل یک سرفصل عالی برای آموزش خود در نظر بگرید. بیشتر دانشجویان و مشتریان تمرکز زیادی روی سرفصل مباحث آموزشی دارند. پس شما باید یک سر فصل فوق العاده بی نظیر برای دوره های آموزشی خود در نظر بگرید.
 • کلیه توضیحات و سرفصل های ارائه شده باید حتما شامل آموزش باشد و نوشته های و تبلیغاتی دروغین در آن موجود نباشد. مدرس باید در ارائه توضیحان محصولات خود کاملا صادق باشد. چرا که باید بر اساس نوشته هاهای خود پاسخگوی مشتریان باشد.
 • در صورتی که مشکلی از جانب مشتریان بعد از خرید محصول اعلام شود. مدرس موظف است مشکل مورد نظر را کمترین زمان ممکن برطرف کند. و در صورت رفع عیب نکردن محصول درامد های مربوط به محصول مورد نظر از حساب مدرس کسر شده به به حساب دانشجو اضافه خواهد شد.
 • مدرسین موظف هستند دوره های اموزشی خود را به گونه ای ضبط کنند که بعد از مشاهده دوره توسط دانشجو هیچ جای سوال و مشکلی باقی نماند.
 • مدرسین موظف هستند برای دوره های آموزشی خود یک فایل پاورپوینت که توضیحی مختصر از سرفصل های دوره آموزشی می باشد تهیه کرده و مباحث را بر اساس این فایل ارائه کند.
 • تبلیغات سایر سایت ها در توضیحات محصول ارسالی و یا در فیلم آموزشی خلاف قوانین الکترولرن بوده و در صورت مشاهده با فرد خاطی طبق قوانین برخورد شده و هزینه های فروش محصول مورد نظر حساب وی کسر خواهد شد.
 • سوالات قبل از خرید از مدرسین از طریق بخش دیدگاهها صورت می پذیرد. با پاسخگویی سریع و کامل به سوالات قبل از خرید به مشتریانتان این اطمینان را بدهید که شما همیشه کنار انها هستید.
 • از خریدارن و مشتریان خود بخواهید و آنها را تشویق کنید به محصولاتتان امتیاز دهند. بخش امیتاز دهی ستاره ای در الکترولرن یکی از روش های بررسی کیفیت محصول شما توسط سایر مشتریان میباشد. و همچنین میانگین امیتاز محصول شما در نتایج جستوجوی گوگل به صورت ستاره دار نمایش داده خواهد شد که این امر در جذب مشتریان جدیدتر تاثیر بسیار خوبی دارد.
 • محصولات ویژه و محبوب برا اساس تعداد امتیاز کسب شده , تعداد فروش , نحوه پاسخگویی به دیدگاه و پیشتیبانی و ... انتخاب می شوند و در بخش محصولات ویژه قرار میگیرند. با ارائه محصولات با کیفیت و فروش بالا برای همیشه خود را در بین محصولات ویژه ظاهر کنید. با این قابلیت محصول شما همیشه در دید عموم بوده و سبب فروش بیشتر محصول شما خواهد شد.
 • مدرس هفته براساس مواردی که در بند قبل به آنها اشاره شد نیز انتخاب می شود و به مدت یک هفته در صفحه اصلی الکترولرن به نمایش درخواهد آمد. با رعایت اصول لازم و فروش بالا خود را به فروشنده هفته تبدیل کرده و فروشتان را برای همیشه افزایش دهید.
 • در صورتی که دوره آموزشی شما پروژه محور می باشدو مدرس موظف است پروژه تکمیل شده در مراحل آموزش را همراه با فیلم اموزشی در اختیار مشریان قرار دهد.
 • کلیه دوره ها باید دارای فایل پاورپوینت به صورت اسلایدری باشند و این فایل نیز همراه با فیلم آموزشی به مشتری اراده شود.
 • مدرس میبایست در زمان ارسال محصول یک دمو چند دقیقه ای از دوره خود آماده کرده و در بخش مربوط به دمو محصول لینک آن را قرار دهد. این دمو بهتر است چند دقیقه باشد. سعی کنید در این مدت کوتاه به نکات لازم در رابطه با محصول خود اشاره کنید. و مزایای دروه آموزشی خود را نسبت به سایر آموزش ها بیان کنید.
 • در پنل کاربری جهت درخواست تسویه حساب مدرس باید در بخش مربوط به حساب بانکی , اطلاعات حساب خود را به طور دقیق وارد کند. درآمد مدرسین به اطلاعاتی که در پنل کاربری ثبت شده است واریز خواهد شد. در وارد کردن اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود دقت داشته باشید. مسئولیت واریز اشتباه هزینه بر عهده مدرس بوده و الکترولرن هیچ مسئولیتی در قبال این مورد ندارد.
 • حداقل مبلغ درخواست وجه 20 هزار تومان می باشد.
 • درخواست تسویه حساب دو مرتبه در هفته و در روز های یک شنبه و سه شنبه صورت خواهد گرفت. مدرسین جهت درخواست تسویه حساب باید حداقل یک روز زودتر درخواست خود را ارسال کند.
 • عملیات واریز وجه به دو روش کارت به کارت و پایا امکان پذیر می باشد. روش کارت به کارت برای مبالغ تا 3,000,000 میلیون تومان می باشد و شامل 1000 تومان کارمزد می باشد. روش پایا حداقل 24 ساعت بعد از ارسال درخواست در روز های مشخص شده برای تسویه حساب به مشاره حساب اعلام شده مدرس واریز خواهد شد. روش پایا هیچ سقف برداشتی ندارد.
 • مدرسین برای معرفی هر چه بهتر خوب و کسب محبوبیت در بین کاربران لازم است برخی مواقع یک سری دوره های آموزشی رایگان روی سایت قرار دهد. با این روش شما کاربران زیادی را به سمت دوره های آموزشی خود جذب خواهید کرد.
 • کلیه مستندا و فایل های لازم که در آموزش به کار گرفته می شود باید حتما داخل پکیج فروش قرار بگیرند. کلیه این موارد می تواند داخل یک فایل زیپ قرار گرفته و جهت فروش در بخش ارسال محصول آپلود شود.
 • شرایط و قوانین مربوط به مدرسین و فروشندگان ارائه شده در این بخش بر اساس توابع و قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر مراجع قانونی ناظر برای خدمات می باشد. از این رو این نوع شرایط و قوانین که در کل جهان به صورت کلی ممکن است در بازه زمانی های کوتاه مدت و بلند مدت تغییرات داشته باشد .الکترولرن این حق را دارد که در هر زمان تغییرات لازمروی شرایط و قوانین مدرسین اعمال کند.
 • لازم به ذکر است الکترولرن هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی نفر به نفر مدرسین و فروشندگان را ندارد. مدرسین لازم است هر چند وقت یکبار به صفحه شرایط و قوانین فروشندگاه سر زده و تغییرات لازم را مشاهده کنند.
 • در صورتی که فروشنده ای با قوانین جدید و تغییر یافته در بازه زمانی های خاص مخالفتی داشته باشد. باید ظرف حداکثر 48 ساعت بعد از بروزرسانی شرایط و قوانین درخواست مخالفت و توقف همکاری خود را از طریق تماس با ما برای الکترولرن ارسال کنند. در صورت متوجه نشدن و یا اقدام نکردن مدرس تا 48 ساعت برای اعلام مخالف . مدرس مستلزم رعایت شرایط و قوانین می باشد.